eszkoly.pl

eszkoly.pl

Studia online Uniwersytet Mikolaja Kopernika

Studia online Uniwersytet Mikolaja Kopernika

Kid Internet Bezpieczeństwo - Czy Social Media Bezpieczne miejsce wychowywać nasze dzieci

Wielu nauczycieli zaczęły obejmować social media zamiast ich zakazu. instytucje edukacyjne rządowe na całym USA, Kanadzie, UE inne kraje opublikowały "Wytyczne Wykorzystanie Internetu do szkoły", które zawierają składniki o sposobach korzystania z mediów społecznych i wymianę informacji między nauczycielem, rodzicem, a dzieckiem utrzymanie dzieci bezpieczne.biura rachunkowe wrocławskie

Mimo że wiele osób zaczęło do przyjęcia tego ruchu, jest wielu nauczycieli, które są nadal ostrożny wykorzystania sieci społecznej wśród dzieci, zwłaszcza w szkole. Zdecydowanie uważa, że ??ich niepokój z wykorzystaniem mediów społecznościowych opiera się na reklamę w mediach negatywne i / lub czystej niewiedzy samej technologii. Mając to na uwadze powyższe, istnieje wiele argumentów, że korzyści edukacyjne social media przewyższają ryzyko, a nauczyciele w zakresie wspierania mediów społecznych w klasach martwić, że w szkołach brakuje na możliwość włączenia narzędzi, które wielu studentów już wiedzą, jak używać.

Studia online Uniwersytet Mikolaja Kopernika

To nie znaczy , rodziców i nauczycieli odłożyli strażników o zagrożeniach internetowych dla dzieci, ale to nie znaczy angażować dostać się do prędkości, aby pomóc pracować z dzieckiem w Internecie.

W ramach projektu pilotażowego, który rozpoczął się w Facebook podobnego forum, siódmy nauczyciel klasy pokazał jej programu social media 20% uczniów (szkoła szerokości) była realizacja dodatkowych zadań bez kredytu, klas wzrosła o ponad 50%, a absencja była zmniejszone o ponad jedną trzecią.

Studia online Uniwersytet Mikolaja Kopernika

Oto 5 powód czuję, że szkoła powinna objąć social media tak jak w siódmej klasie nauczyciela, że ??mowa powyżej.

1. Social Media nie odchodzi

Kontekstowo, rzeczy nie zmieniły się bardzo. Na początku 1990 dziś debata była podobna, jak to.
Artykuł dzięki: http://www.opal.com.pl/Realizacje.html