eszkoly.pl

eszkoly.pl

Studia online a tradycyjne

Studia online a tradycyjne Zazwyczaj kilka szkół będzie się specjalizować w stopniach biznesowych; Jeszcze kilka szkół w różnym stopniu rachunkowości, natomiast kolejna grupa będzie lista szkół stowarzyszonych w wczesnej edukacji lub w elementarnych wykształceniem. Jedna szkoła oferuje sześć Internecie IT stopni stężeniach w multimedia, projektowanie komputerowe, administracja danych itd

Virtual College of Texas jest próbą przez państwo dzielnic pięćdziesiąt Community College i ich uczelni i szkół zawodowych. Student może zapisać się w jednej szkole, a dostęp do kursów online świadczonych przez którąkolwiek ze szkół uczestniczących w projekcie. Brak programów studiów oferowanych wyłącznie przez internet w Teksasie jeszcze, ale różnorodność kursów jest imponująca. Istnieją kursy online w języku hiszpańskim, w psychologii, uzależnień, historii, literatury i biologii - by wymienić tylko kilka.

Studia online a tradycyjne

Iowa ma społeczność online College Consortium. Michigan programu jest podobny do tego z Illinois. Colorado jest ciągną razem swoje czternaście kolegia społeczności internetowych jako zespół - ich forum opcje naukowe obejmują stopień Associates 'w asystentów prawnych. Oregon Colleges Online jest państwowa Community College konsorcjum, oferując cztery stopnie, które są przeznaczone do transportu w różnych kierunkach na jednej z uczelni państwowych Oregonie. Ich program certyfikat jest godne uwagi, z certyfikatem internetowym w komputerze wspomaganego sporządzanie (CAD); zaświadczenie oprogramowania biznesowego; oraz poświadczenie online w tworzeniu stron internetowych.

Studia online a tradycyjne

Florida Distance Learning Consortium oferuje stopni Associates ', które są wielkie możliwości startowe. Dzięki swojej sieci można uzyskać stopień Associates 'w pre-prawa, stopień w pre-med, a zakres IT stopnie, które mogą prowadzić do wielu opcji na poziomie uniwersyteckim.Oto kilka znanych przykładów tego, co szkoły wyższe starają się zapewnić w Internecie. Na ogół są one tak agresywne, jeśli nie bardziej, niż systemy Państwowego Uniwersytetu obejmującego edukację online. Sprawdzić swoją panstwa stowarzyszenie Community College i zobaczyć, co można znaleźć w nauczaniu na odległość; możesz czytaj więcej na naszej stronie być mile zaskoczony.

Bob Hartzell pisze o policealnych akademickich na kilku stronach internetowych. Można znaleźć szersze spojrzenie na internetowych możliwości edukacyjnych dla współpracowników "stopni, certyfikaty i szkolenia zawodowego w GetDegrees.com.

Artykuł dzięki: CuAl10Ni5Fe4