eszkoly.pl

eszkoly.pl

E-szkolenia angielskiego

E-szkolenia angielskiego

Bank Street College of Education

Przegląd Campus

Początkowo znajduje się na Bank Street w Greenwich Village, przyczyny powstawania jego nazwisko, uczelnia została przeniesiona do obecnej lokalizacji w roku 1970. Jego kampus ma absolwent szkoły, szkolenia kampus nauczyciela, dzieci centra usług domy okolice warszawy , a także skonfigurować dla różnych inne programy edukacyjne społeczności.https://zeltech.pl/oferta/silniki-elektryczne/

E-szkolenia angielskiego

Krótka historia

Założona w 1916 roku przez Lucy Sprague Mitchell instytut początkowo koncentrowała się na doświadczeniu edukacyjnym i rozwoju dziecka. Przedszkole zostało otwarte w 1918 roku formalnego kształcenia nauczycieli rozpoczyna się dopiero od roku 1930 i to zapoczątkowało kształtowanie obecnego Bank Street College of Education. Wyjątkowy Wkład uczelni był rozwój "Czytelnicy Bank Street" książki obejmujące różnorodność rasową w roku 1965. Istotny wkład został złożony przez College rozpoczęciem programu Head Start Federalnej. Bookstore zapewnienie wysokiej jakości materiały edukacyjne dla dzieci i wychowawców jest punktem kulminacyjnym kampusu.

programy oferowane

E-szkolenia angielskiego

Jeden z najlepszych instytutów wymienionych w katalogu nowojorskiego college'u do nadawania szkolenia dla nauczycieli szkół publicznych i prywatnych, ma obecnie trzy programy. Absolwent szkoły edukacji, programów dla dzieci oraz Wydziału Kształcenia są trzy programy oferowane przez nią. Chociaż program dla dzieci ma centrum szkoły, przedszkola i rodziny, która służy dzieciom w wieku 0,6 - 5 lat, szkoła współpracuje z Centrum Przeciw Przemocy.

Wstęp

Wnioskodawcy o GPA co najmniej 3,0 lub B średniej lub wyższej, a także mając pełnego przygotowania mogą ubiegać się o kursach dyplomowych kulminacją magistra. Kandydaci powinni spełniać kryteria dla szerokości i głębokości w dystrybucji sztuk wyzwolonych i nauk. Oddzielne kryteria zostały ustanowione dla programu Gimnazjum Edukacji, licencjackich i Advanced Master of Education w specjalnych kursach.
Artykuł dzięki: velox spray 1 l