eszkoly.pl

eszkoly.pl

Studia online Uniwersytet Gdanski

Studia online Uniwersytet Gdanski

Jak karmić czteroosobowej rodziny na mocy 100 $ na Tydzień

Gdy budżet jest napięty, a ciśnienie jest, aby zaoszczędzić pieniądze, jedzenie jest często jednym z pierwszych rzeczy, które skąpią. Ale nie musi tak być. Karmienie rodziny na podstawie 100 $ więcej niż do-stanie. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

1. Sklep lokalnie i w sezonie. Rów cotygodniowe zakupy w dużym supermarkecie i odwiedzić bazary przyjazne rolnika w zamian. Stanie się duży na nadmiar jabłek, bananów kiści, sezonowych owoców i warzyw. Spróbuj każdą próbę smak za darmo porannej herbaty w biegu!

Studia online Uniwersytet Gdanski

2. Pobierz gotowania. Chop swój łup na rynku produktów i zamrozić na później, albo blitz że poprzez duże garnki curry, dhals soczewicy, ciasta i ciastka na tydzień przed. Dodaj dobrej jakości pełnoziarniste makarony i ryż, aby nabrać porcje.

3. Zmniejszenie straty. Zużyć te brązowe banany w dużej partii bananów, orzechów i data babeczki lub naleśniki i zamrozić je w poszczególnych worków zamek zip w ramach przygotowań do tygodnia szkolnego. Proces wszystkie swoje zwiędły i zużyte warzywko kończy na własny domowy magazynie. Kompost swoich notek. Zanurz się robaków z smaczne smakołyki. Owiń swoje nadwyżki ciasteczka i ciasta na domowe pyszne prezenty.

Studia online Uniwersytet Gdanski

4. Sprawdź, jak to tylko możliwe od podstaw. Posiłki na wynos, restauracji pobierać opłaty za ich czas spędzony gotowania nieprzetworzone produkty dla Ciebie. Kup swoje surowce luzem. Twoje mąki, orzechy, nasiona, zboża i suszone owoce mogą być wykonywane w domu w brązowych papierowych torebkach z masowych sklepach dostaw. Jeśli masz firmę, to dlaczego nie zorganizować konto z organicznych i całych dostawców żywności? Będziesz płacić taką samą stawkę bazową jako sklepach ze zdrową żywnością i wyciąć pośrednika.

5. Na kolacje z substancji, napełnić piecu Pieczone ziemniaki z fasolka, tabbouli, serem i ziołami.
Artykuł dzięki: http://linuxpl.com/certyfikaty-ssl/