eszkoly.pl

eszkoly.pl

Studia online a system bolonski

Studia online a system bolonski

Powinno przynieść stacjonarny lub przenośny komputer na studia

Komputery stacjonarne i laptopy są co oferują własne unikalne zalety, które należy wziąć pod uwagę przed podjęciem decyzji, jaki typ komputera będzie można wnieść do college'u.

Dokonując wyboru, czy kupić komputera stacjonarnego lub laptopa na studia, trzeba zastanowić się, jak będziesz go używać. Aby myślisz, jaki rodzaj komputera, który pasuje najlepiej, ten artykuł przedstawia niektóre z korzyści i detriments związanych z obu typów komputerów.

Wady i zalety komputerów stacjonarnych i laptopów są wymienione poniżej:

komputery stacjonarne

Plusy:

1. Cena: podstawowy komputer stacjonarny może kosztować setki dolarów mniej niż podobnie wyposażonego laptopa.

Studia online a system bolonski

2. Bezpieczeństwo: jak komputery stacjonarne są większe i cięższe niż laptopów, są one znacznie trudniejsze do kradzieży.

3. Wielkość monitora: komputery stacjonarne często pochodzą z monitorami, które przekraczają wielkości monitorach laptopów. Płaskie monitory ekranowe może pełnić TV w małym pokoju w akademiku, co pozwala zaoszczędzić miejsce i pieniądze.

Wady:

1. Przenośność: choć komputery stacjonarne są coraz mniejsze i lżejsze, nie można wziąć komputer stacjonarny klasy lub biblioteki. Gdy komputer wymaga naprawy, komputer stacjonarny nie jest tak przenośny jak laptop.

Laptopy

Plusy:

Studia online a system bolonski

1. Przenośność: z laptopem można pracować tylko w dowolnym miejscu, z łóżka do szkoły.

2. Bezpieczeństwo: można zabrać laptopa domu na przerwach szkolnych. Przyniesieniu do domu pulpit może być trudniejsze, zwłaszcza jeśli są pływające.

Wady:

1. Cena: laptopy z reguły kosztują więcej niż komputerów stacjonarnych. Jednakże, laptopy coraz niedrogie w ostatnich latach.

2. Konserwacja: laptopy mają więcej części, które mogą wymagać naprawy, tj baterii i kable zasilające.

Ostatecznie, wybierając komputer kolegium dla ciebie sprowadza się do tego, jak można korzystać z komputera. Każdy z nich ma swoje zalety i detriments i plecaki skórzane należy podjąć zarówno w starannym rozważeniu. Nawet z tak wstępnie studiuje, zakupy na komputerze uczelni jest procesem zabawy.

Artykuł dzięki: