eszkoly.pl

eszkoly.pl

E-szkolenia jako nowoczesna forma zajec

E-szkolenia jako nowoczesna forma zajec

Internet i edukacja

Jednym z cichych obrotów towarzyszących internetowa została zmiana roli i rangi korespondencji college'u. Mimo, że niektóre ze starszych instytucji prawdopodobnie już od czasów pierwszego pudełka zapałek, większość ludzi wyglądać nieco z ukosa na kształcenie na odległość. Szkoły, które oferowane stopni pocztą zostały uznane za podejrzane skróty, w najlepszym razie; co gorsza, niektóre były jawne oszustwa.resveratrol swanson

Używanie Internetu

E-szkolenia jako nowoczesna forma zajec

Nauczanie na odległość szybko staje się "learning Internet" w najpopularniejszej postaci nietradycyjnych dostawy edukacji. Komunikacja online pomiędzy uczniami i nauczycielami jakoś usprawiedliwione proces i jednocześnie zmienił obsady graczy. Studenci są zazwyczaj profesjonaliści i dorosłych pracujących, ale także osób starszych i innych, którzy nie mogli regularnie podróżują do kampusu na zajęcia. Być może najważniejsze, nazwy instytucji edukacyjnych uległy zmianie - od specjalistycznych szkół wyższych o nazwach takich jak "Instytut Sztuki Lucky'ego" do szanowanych uczelniach ze studiów campus długotrwałych.

Aby mieć pewność, niektóre programy kształcenia online po prostu zastąpione Stanach Zjednoczonych Post Office w Internecie, prowadzenie raczej jałowy przeniesienie dokumentów za pośrednictwem poczty e-mail. W wielu innych przypadkach, choć biblioteki cyfrowe są udostępniane Zamiejscowy studentów, a nowoczesna technologia do udostępniania danych, wspólne badania naukowe i konferencje grupowe stają się cenne zasoby, a nie zwykłe gadżety.

Kursy online kolegium rozszerzenie zakresu studentom inwalidów lub studentów, którzy mieszkają i pracują poza rodzinnym stanie instytucji lub praktycznie w dowolnym miejscu na świecie. Poprawiają one również jakość edukacji, oferując dostęp do znanych wykładowców (np Gore Vidal, George Gilder lub Nicholas Negroponte).
Artykuł dzięki: metylokobalamina