eszkoly.pl

eszkoly.pl

Czy e-szkolenia wypra tradycyjne lekcje?

Czy e-szkolenia wypra tradycyjne lekcje? Niektórzy twierdzą, że klasy, które zawierają wykwalifikowanych specjalistów, cudzoziemcy i ogólną szerszy przekrój ludzi ma większą wartość niż jednorodność wielu amerykańskich uczelniach.

Nie wszystkie kształcenie na odległość służy ukończenia kolegium stopnia. Dostawa materiałów szkoleniowych poprzez http://www.zaciszeurody.eu Internet oferuje ogromne potencjalne oszczędności dla firm, zwłaszcza w takich dziedzinach jak Systemów Informacyjnych, w których zmiana i przekwalifikowanie są częste. W niektórych przypadkach, szkolenie umiejętności w Internecie odbywa się pod kierunkiem studiów lub szkolenia zawodowego operatora, ale firmy są również uznając wartość oferując wewnętrznego szkolenia pracowników poprzez prywatne intranet.

problemy

Istnieje jeszcze problemy, które należy rozwiązać we wdrażaniu kształcenia na odległość, oczywiście. Urządzenie pozostaje kosztowne, choć rosnąca ubiquitousness komputerów, zarówno w uniwersytetach oraz w rękach studentów, jest zmniejszenie znaczenia tej kwestii. Prędkość Communications jest inna; całkowita przepustowość Internetu jest duże zapotrzebowanie, a studenci są zazwyczaj na krótkim końcu kija w Internecie, korzystania z połączeń modemowych, które są zbyt powolne dla zadowalających transmisji audio i wideo w czasie rzeczywistym.

Być może największą przeszkodą na drodze do szerszego stosowania kształcenia na odległość jest brak zrozumienia, aw niektórych przypadkach, powściągliwość ze strony uczelni wydziału. Wielu nauczycieli College Zobacz edukacji online jako zagrożenie dla ich pozycji. Ci, którzy przyjmują nowe technologie mogą walczyć, aby go zrozumieć, i zastanawiam się, jak to może być wykorzystywane i jakie zasady powinny być w specjalnym miejscu dla studentów.

Jak to działa

Istnieją dwa modele, przez które edukacji online jest zazwyczaj realizowane.
Artykuł dzięki: