eszkoly.pl

eszkoly.pl

Jak dzialaja studia online?

Jak dzialaja studia online?

Najlepsze Kolegia społeczność online

Rio Salado Community College w Phoenix, Arizona jest prawdopodobnie najbardziej znany community college pod względem jego wielkości i kreatywności, która charakteryzuje jego studia online. Szkoła posiada 60.000 studentów uczestniczących w programach studiów zasilanych 500 kursów online, głównego kampusu i jego dziesięciu centrów serwisowych rozsianych po całym Maricopa County.Masaż leczniczy Warszawa Rio Salado nie oferuje studia kawalerów, ale może osiągnąć wiele innych sposobów na przykładzie swojego programu nauczania.

Jak dzialaja studia online?

Rio Salado oferuje instrukcji online zarówno elementarnego nauczania i średnich stopni dydaktycznych. Ich zajęć nazywa stopni ścieżki licencjata, zapewniając wiele podstawowych kursów na stopień nauczyciela, a niektóre z doświadczeniem w klasie. partnerem one z lokalnych szkół dla szans edukacyjnych uczniów. Jest też program "50+ Encore", który jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc ludziom, którzy mają ponad 50 nowej kariery w nauczaniu osiągnąć akademickich wymogów nauczania certyfikacji.

Jak dzialaja studia online?

Istnieje ogólna tendencja w wielu stanach, aby stworzyć wirtualny kampus w strukturze community college stan, który sięga wszystkich szkołach dla internetowego materiału prezentacji przedmiotów. ogromna System SUNY w Nowym Jorku zarządza trzydzieści kolegiów społeczności i wyciągnąć je wszystkie do SUNY Learning Network. System nie jest całkowicie bez szwu; student musi zarejestrować się na każdym kampusie oferując kursy online interesów. Kilka stopni w kampusach oferują przestępczych sprawiedliwości jeden z dyplomem śledczej innego z policji stopnia naukowego, i tak dalej.

Illinois ma podobną organizację w Illinois Virtual Campus, która obejmuje kursy community college i studia. Istnieją dziesiątki stopni stowarzyszonych dostępne online za pośrednictwem systemu Illinois.
Artykuł dzięki: wieńce cmentarz na marysinie