eszkoly.pl

eszkoly.pl

E-szkolenia dla wykladowcow

Chociaż nie jest wolne od reklam, ta strona jest doskonałym miejscem do publikowania poezji i innych form zapisu. Ponadto, strona oferuje także lekcje, które są prowadzone na poziomie klasy i specyficzne dla wsparcia wysiłków ucznia. Pisanie warsztaty i inne narzędzia pomóc uczniom budować od umiejętności trzeba pomóc im rozwijać się w klasie.wózki z elementów Można również włączyć takich lekcji i warsztatów do własnego programu, aby zwiększyć ogólną naukę pisania.

Gdy poezja jest tematem lekcji, poezja Forge, opracowanego przez Uniwersytet Wirginii Centrum Technologii i Edukacji Nauczycieli może zaoferować wsparcie twórczego pisania. Głównym celem jest oczywiście poezji i strona dostarcza narzędzi do pobrania do użytku w klasie. Narzędzia te pozwalają na zintegrowanie technologii w klasie, że wyzwania swoje słuchaczom zrozumieć prostych części mowy, złożonych wyrażeń i co jest konieczne semantycznie i składniowo dla języka, aby były skuteczne w jego zdolności do przekazywania znaczenia poprzez poezję.

Bez telefonia komórkowa Gdańsk względu na to, jakich narzędzi użyć, gdy integracja technologii w swojej klasie, wszyscy studenci mogą korzystać w swoich twórczych możliwości pisania, kiedy wykracza poza tradycyjne metody. Przedstawione tutaj może znacznie zwiększyć doświadczenie uczenia się i sprawiają, że zabawa procesu dla Ciebie i Twoich uczniów.

Artykuł dzięki: