eszkoly.pl

eszkoly.pl

E-szkolenia dla studentow

E-szkolenia dla studentow

Zintegrować technologię w swoim piśmie Lessons

Twórcze pisanie jest ważnym pojęciem uczyć się w klasie. Dobrą wiadomością jest to, że dla nauczycieli twórczego pisania można się nauczyć i rozszerzona poprzez wykorzystanie technologii. Kiedy podjąć odpowiednie kroki w celu zintegrowania technologii w klasie, studenci mają dostęp do szerokiej gamy narzędzi, które mogą poprawić ogólne doświadczenie.

Według Państwowej Komisji na piśmie, wykorzystanie narzędzi technologicznych może pomóc zmotywować pisarzy jak pisanie oparte na technologii tworzy pewną formę publikacji. Na przykład, można mieć uczniowie czytać książki w klasie odnoszące się do kluczowej lekcji. W następnym etapie, uczniowie mają napisać kolejny rozdział do tej książki, a następnie opublikować je w Internecie.

Po zintegrowaniu technologii w procesie nauczania w taki sposób, uczniowie o wiele bardziej poważne podejście do ich pisania, jak rozumieją inni ludzie będą go czytać. To zachęca je, aby osiągnąć poziom przegięcia i refleksji na temat ich pracy, które normalnie nie jest znaleźć w standardowym środowisku edukacyjnym. Uczniowie będą pisać z celów i krytycznie myśleć o tym, co piszą. Będą również zwrócić większą uwagę na to, co jest napisane przez rówieśników, co odzwierciedla się w pracy i czym różni się od ich własnych.

Strony internetowe są dostępne, które pozwalają uczniom, aby to zrobić. Kidscribe jest jedna taka strona stworzona w celu zapewnienia studentom pisarzy z forum publikując własne pisanie. Ten wylot pomaga budować poczucie studenta zaufania i dumy z własnej pracy. Ta strona zapewnia studentom możliwość, aby zobaczyć próbki pisarskie, bez zwracania uwagi na reklamy. Na stronie nie oferuje wsparcia, ale jest cennym narzędziem do wykorzystania w połączeniu z wsparcia jako nauczyciela.

Scholastic.com to kolejny wylot zaprojektowane w podobnym celu, umożliwiając korzystanie z użytecznym sposobem na integrację technologii do lekcji pisania.
Artykuł dzięki: hurtownia odzieży dziecięcej wólka kosowska