eszkoly.pl

eszkoly.pl

Czy studiowanie online ma sens?

Czy studiowanie online ma sens?

Wiedzą, że blogowanie jest wspólna koncepcja, a przyjaciele i inni ludzie mogą nawet natknąć ich pism. Jest to koncepcja władzy w tym pojęciu.

Dzieci są entuzjastycznie w klasie blogowania. W pilotażowym projekcie Facebooku wcześniej wspomniano, studenci dostał do szkoły wcześniej, a ogólna jakość ich pracy wzrasta.https://uwazneludki.pl/terapia-spektrum/

Rodzice i nauczyciele - gdy dzieci są zaangażowane, uczą się lepiej. Musimy zaangażować się przed pomóc im stać się zajmuje.

Czy studiowanie online ma sens?

3. Bezpieczne Social Media Tools i oni bezpłatny

Nauczyciel zaczął używać blogów uczyć dzieci, a skończyło się na opracowanie "platforma społecznościowa". Jego platforma producent pesto do makaronu pozwoliła mu monitorować i zatwierdzić wszystko, że dzieci były publikować w internecie, a przechowywane dzieciom bezpieczeństwa z niewłaściwego reklamy. Ten nauczyciel następnie opracował podobnego narzędzia internetowego, które nauczyciele użyciu. Narzędzie nazywa kidblog.org.

Czy studiowanie online ma sens?

Kidblog jest jednym z najgorętszych narzędzi Web 2.0 w edukacji K-8, który umożliwia nauczycielom łatwe blog z ich klas w środowisku nauczyciel przyjaznych dzieciom. Nauczyciele mają tendencję, aby uzyskać poczucie interakcji zachodzących jako uczniowie poruszać się przez ich członków klasy 'blogów, a nauczyciele mogą również zaprosić inne zajęcia i gości do udziału w klasie "dyskusji, poszerzając w ten sposób publiczność czytelniczą i zwiększenie motywacji do studentów. Wiele nauczyciele mogą także współpracować w obrębie klasy Kidblog i dzielić obowiązki moderacji.

Z punktu widzenia bezpieczeństwa, nauczyciele mają pełną kontrolę administracyjną nad wszystkie komentarze, posty i ustawienia prywatności. Administrator ma możliwość podglądu i zatwierdzenia (lub cofniesz zatwierdzenie) treści publikowane przez studentów (i innych gości, jeśli jest to dozwolone przez swoich ustawień prywatności).
Artykuł dzięki: